Mobo Kabin Özellik - Güvenlik Kabini Ankara 0312 255 13 45 - Güvenlikci Kabini ve Bekçi Kulübesi Ankara

GÜVENLİK KABİNİ ANKARA

 

0312 255 13 45     0533 205 88 65

 

info@guvenlikcikabini.com

METROPOL KABİN

BETOPAN KABİN

PANEL KABİN

İNGİLİZ KABİN

Mobo Kabin Özellik

  MOBO KABİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

DEPREM ŞARTLARI            1.Derece

İKLİM ŞARTLARI               Türkiye İklim Bölgeleri

KAR YÜKÜ          80 Kg/m²

RÜZGÂR HIZI     80 Km/Saat (Ürünün yere sabitlenmesi şartıyla)

METAL MALZEMELER   

ST 37 GALVANİZ METAL PROFİL

ZEMİN DÖŞEMESİ           TS EN 634-2 Çimentolu yonga levha (betopan)-yanmazlık sınıfı"B"

İZOLASYONU     TS EN 13165 Poliüretan köpük (pu)-yanmazlık sınıfı "B"

ŞASE YÜK KAPASİTESİ   200 Kg/m²

 TABAN

SİSTEM Kabinin zemini özel şekillendirilmiş çelik konstrüksiyonlu ve tek parça galvaniz taşıyıcı profiller üzerine uygulanmaktadır. Konulacak zeminin terazide olması gerekmektedir.

TABAN KAPLAMASI

Kabinin zemin kaplaması olarak 16 mm kalınlıklı kokusuz ve yanmaz çimentolu yonga levha (Betopan) levhalar üzerine zemine döşeme kaplaması olarak 2,5 mm kalınlıklı PVC mineflo yer döşemesi kullanılmaktadır.

DIŞ PANEL

KALIP SİSTEMİ

Özel şekillendirilmiş metal çelik konstrüksiyon ve polyester kalıplarda preslenerek Türkiye’de ve Dünya'da tek otomasyon teknolojisiyle 50 derecede fırınlama sistemiyle (CTP) ve jelkot sandwich paneldeki solvent  gazı çıkarılarak üretilmektedir.

KABİN ÜRETİM SİSTEMİ

Cam elyaf takviyeli (CTP) polyester ve jelkot malzemeler fırınlama sistemiyle 50 derece de kürtaym yapılma tekniğiyle çift cidarlı poliüretanlı sandwich panel olarak imal edilmektedir. Özel şekillendirilmiş paneller modüler yapısıyla, ekleyerek vidalanıp monte edildikten sonra, anti bakteriyel nötr silikon kullanılarak izole edilip su, kar, toz, haşere ve bakteriye karşı koruma sağlanması ile birlikte hijyenik ve uzun ömürlü olur.

DIŞ YÜZEY KAPLAMASI

Dış atmosfere ve güneşin ultraviyole ışınlarına dayanıklı polyester esaslı kırık beyaz (floransan) renk izo-ftalik akrilik esaslı özel jelkot kullanılılarak antikorozif, yıkanılabilir, paslanmaz ve çürümez özelliktedir.

İÇ YÜZEY KAPLAMASI

Dış atmosfere ve güneşin ultraviyole ışınlarına dayanıklı polyester esaslı kırık beyaz (floransan) renk izo-ftalik akrilik esaslı özel jelkot kullanılılarak antikorozif, yıkanılabilir, paslanmaz ve çürümez özelliktedir.

DUVARPANEL İZOLASYONU

35 mm kalınlıkta 42 dansite İtalyan menşei 140 bar yüksek basınçlı makinelerle poliüretan köpük enjekte edilerek üretilmektedir.

İÇ PANEL

SİSTEM

CTP (cam elyaf takviyeli polyester) ve sert poliüretan köpük enjekte edilip, özel şekillendirilmiş paneller üretilerek oluşturulmuştur.

İÇ YÜZEY KAPLAMASI

İzofitalik akrilikli özel parlak kırık beyaz (floransan) renk jelkot ile CTP kaplaması kompozit panel oluşturulmuştur

DUVAR İZOLASYONU

Tesislerimizde yüksek basınçlı makinelerle 42 dansite poliüretan enjekte ederek ve yeni nesil gazlı sert köpüklü 35 mm kalınlıkta poliüretan kullanılarak üretilen paneller yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlamaktadır.

GENEL PANEL ÖZELLİKLERİ

kabinleri meydana getiren özel duvar panelleri iç ve dış yüzeyleri +60 derece güneşin ultraviyole ışınlarına ve -50 derece soğuğa karşı dayanıklı, neolu kırık beyaz (floransan) renkte jelkot malzeme kullanılarak imal edilmektedir. Kullanılan malzemenin özelliği gereği ürünün boyutlarında ± %2 tolerans miktarı bulunmaktadır. Dış ve iç paneller atmosferik şartlara ve antikorozif özelliğe sahiptir. Yıkanabilir, paslanmaz, çürümez ve kolay temizlenir.

 ÇATI

ÇATI SİSTEMİ     Cam elyaf takviyeli (CTP) polyester malzemeden çift cidarlı poliüretan sandwich panel olarak imal edilmektedir. Özel şekillendirilmiş çatı panelleri duvar panellerine montapen vida ile birleştirildikten sonra anti bakteriyel silikon ile izole edilerek su,kar,toz ve bakteriye karşı koruma sağlanması ile birlikte hijyenik bir görüntü sağlar.

 ÇATI İZOLASYONU

Çatı panellerimize 42 dansite yoğunlukta poliüretan köpük enjekte edilerek CTP kompozit panel elde edilir.

İÇ YÜZEY KAPLAMA

Dış atmosfere ve güneşin ultraviyole ışınlarına dayanıklı polyester esaslı kırık beyaz (floransan) renk izo-ftalik akrilik esaslı özel jelkot kullanılmaktadır.

DIŞ YÜZEY KAPLAMA

Dış atmosfere ve güneşin ultraviyole ışınlarına dayanıklı Polyester esaslı kırık beyaz (floransan) renk izo-ftalik akrilik esaslı özel jelkot kullanılmaktadır.

KAPILAR

DIŞ KAPI             

Beyaz renkli 4 adet özel menteşeli PVC kapıdır. İspanyolet kilitlidir. Dış kapı ebatı 71,5 x 184,5 ölçülerde olup üst bölümü 4 mm kalınlıkta kapı camı kullanılmakta, kapı altı pvc lambri kaplıdır. Renkli kabinlerde müşteri tarafından talep edilmedikçe kapı rengi beyaz olacaktır.

PENCERELER

PENCERE

Elektrostatik toz boyalı beyaz renkte alüminyum profil çerçevelerden oluşmaktadır. Renkli kabinlerde müşteri tarafından talep edilmedikçe doğrama rengi beyaz olacaktır.

CAM

Kabinin pencere camlarında, 4 mm kalınlığında temperlenmiş cam (otocam) kullanılmaktadır. Cam kırıldığında kullanıcıya zarar vermez.

BOYALAR

METAL AKSAM 150*150 ebat dan 270*270 ebat’a kadar 1,5 mm kalınlığında çelik profil galvaniz şase kullanılmaktadır. 270*270 ebatı sonrası ve WC şaselerinin tümü profil olup üzeri 1 Kat Rapid astar boya uygulanmaktadır.

 ELEKTRİK TESİSATI

KABLO  İç köşe kapamasına elektrik tesisatı sıva altı 3 x 2,5 TSE belgeli NYM kablo döşenmiştir. Elektrik anahtarı ve 2000 W 220 volt dayanıklı topraklı prizler döşenmiştir. Telefon prizi ve 16 A TSE belgeli sigorta kabinimizin iç köşe bölümüne monte edilmiştir.

SİGORTA             16 A TSE belgeli sigorta otomatı kullanılmaktadır.

 AYDINLATMA ARMATÜRÜ

TSE belgeli aydınlatma armatürü kullanılmaktadır.

PRİZ VE ANAHTARLAR

TSE belgeli priz ve anahtarlar kullanılmaktadır.

SIHHI TESİSAT

VİTRİFİYE

TSE belgeli vitrifiye malzemeleri kullanılmaktadır.

TEMİZ SU TESİSATI

TSE belgeli PPRC özellikli temiz su boruları kullanılmaktadır.

PİS SU TESİSATI

TSE belgeli PVC özellikli pis su boruları kullanılmaktadır.

OPSİYONEL AKSESUARLAR

Banko, masa, raf, evye, jaluzi, havalandırma fanı, iç duvar bölmesi ve ilave WC istenmesi gibi opsiyonel aksesuarlar ücret karşılığı yapılmaktadır.

SEVKİYAT

Vinç ile yüklemenin mümkün olmadığı koşullarda alttan forklift veya transpalet ile taşımaya izin veren ayaklar mevcuttur. Araç kabinin indirileceği yere kadar yanaşmalıdır.

Sonraki: Panel Kabin Özellik
HOBİ KABİN

SİDİNG KABİN

MOBO KABİN

İLETİŞİM

  0312 255 13 45

  0533 205 88 65

info@guvenlikcikabini.com

Küçük Sanayi Sitesi 213 Sok No:73 ANKARA

 


İstatistikler
Toplam: 350078
Aktif: 1
Bugün: 3
Dün: 10

İçerik Rss - Haberler Rss